Кондиціонер LEBERG Odin 3.0 LS-09ODI3/LU-09ODI3 26 м²
- Код товару: 89028
- Модель: LS-09ODI3/LU-09ODI3
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер LEBERG Odin 3.0 LS-09ODI3/LU-09ODI3 26 м²
| Ефективність | |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | A |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | A |
| Сезонний коефіцієнт SCOP обігріву | 3.41 |
| Сезонний коефіцієнт SEER охолодження | 5.1 |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 7.7 кг |
| Вага зовнішнього блока | 22.6 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 660x483x240 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 752x270x215 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | прихований |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Компресор | Rechi |
| Макс. t для режиму охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина труб | 15 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 7 м |
| Мін. t для режиму обігрівання | -15 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | 19 °C |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Тип холодоагенту | R410А |
| Фільтри | тонкого очищення |
| Продуктивність | |
| Видалення вологи | 0.8 л/год |
| Потужність в режимі охолодження | 2600 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 2650 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 26 м² |
| Рівень шуму (макс/мін) | 38/26 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 810/730 Вт |
| Функції та можливості | |
| Функції | інверторне управління; автовибір режиму роботи; таймер; нічний режим; самодіагностика |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











