Кондиціонер Hisense CF20YR0A
- Код товару: 93143
- Модель: CF20YR0A
-
20 666 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кондиціонер Hisense CF20YR0A
| Ефективність | |
| Макс. t для режиму охолодження | 43 °C |
| Мін. t для режиму обігрівання | -15 °C |
| Інше | |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 660x482x240 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 795x256x197 мм |
| Дисплей | прихований |
| Компресор | Toshiba (GMCC) |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 7000 |
| Рекомендована площа приміщення | 23 м² |
| Тип | спліт-система |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 2300 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 2300 Вт |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Функції та можливості | |
| Режими та програми | охолодження, обігрів, осушення, вентиляція; автовибір режиму роботи; нічний режим; чергове опалення; самоочищення |
Опис
— Таймер.
Функція, що дає змогу задавати час автоматичного відключення кондиціонера. Завдяки таймеру можна, наприклад, запустити кондиціонер перед відходом до сну і спокійно заснути, не переживаючи про відключення пристрою — він сам вимкнеться через заданий користувачем час. А в деяких моделях таймер є складовою нічного режиму (див. нижче).
— Інверторний компресор.
Наявність в кондиціонері компресор з інверторним управлінням потужністю. Моделі без інвертора мають лише два режими роботи — повна потужність і «вимк.»; а задана інтенсивність обігрівання/охолодження забезпечується за рахунок вмикання і вимикання компресора на певні проміжки часу. Зі свого боку, принцип інверторного управління полягає в плавній зміні потужності компресора, що дає змогу уникати постійних вмикань і вимикань. Такий формат роботи дає цілий ряд переваг: мінімальний знос, відсутність стрибків напруги і зайвого навантаження на мережу, а також комфортний (невисокий і стабільний) рівень шуму. Головний недолік інверторних моделей — досить висока вартість.
— Авторестарт.
Автоматичне відновлення налаштувань кондиціонера після відключення живлення. Простіше кажучи, при відновленні живлення пристрій з даною функцією продовжить працювати в тому ж режимі, що й до перерви з подачею енергії.
— I Feel (пульт з датчиком температури).
Наявність датчика температури в комплектному пульті дистанційного управління. Зазвичай, на такому пульті знаходиться також окрема кнопка, при натисканні на яку кондиціонер заміряє температуру в місці розташування пульта ДУ, тобто в безпосередній близькості до користувача. Це дає змогу точніше регулювати мікроклімат, ніж при використанні датчика на внутрішньому блоці — пристрій оцінює температуру в місці знаходження користувача, а не в місці встановлення внутрішнього блока.








