Характеристики та опис Kentatsu Turin KSGU61HZRN1/KSRU61HZRN1 61 м²
- Код товару: 81636
- Модель: KSGU61HZRN1 / KSRU61HZRN1
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Характеристики та опис Kentatsu Turin KSGU61HZRN1/KSRU61HZRN1 61 м²
| Ефективність | |
| Енергоефективність COP (обігрів) | B |
| Енергоефективність EER (охолодження) | A |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | A+ |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | A++ |
| Коефіцієнт COP обігріву | 3.47 |
| Коефіцієнт EER охолодження | 3.5 |
| Сезонний коефіцієнт SCOP обігріву | 4 |
| Сезонний коефіцієнт SEER охолодження | 6.1 |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 14 кг |
| Вага зовнішнього блока | 46 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 955x700x396 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 1017x304x221 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | прихований |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Максимальна довжина труб | 25 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 10 м |
| Мін. t для режиму обігрівання | -22 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | -15 °C |
| Підключення Wi-Fi модуля | + |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 6160 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 6490 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 61 м² |
| Рівень шуму (макс/мін) | 48/34 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 1760/1860 Вт |
| Циркуляція повітря | 850 м³/год |
| Функції та можливості | |
| Функції | інверторне управління; автовибір режиму роботи; таймер; авторестарт; самодіагностика |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







