Кондиціонер Ergo ACI 1255 SWН W
- Код товару: 94049
- Модель: ACI 1255 SWН W
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Ergo ACI 1255 SWН W
| Ефективність | |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | A+ |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | A++ |
| Коефіцієнт COP обігріву | 3.6 |
| Коефіцієнт EER охолодження | 3 |
| Макс. t для режиму охолодження | 50 °C |
| Мін. t для режиму обігрівання | -20 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | -15 °C |
| Сезонний коефіцієнт SCOP обігріву | 4.1 |
| Сезонний коефіцієнт SEER охолодження | 6.4 |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 8.2 кг |
| Вага зовнішнього блока | 21 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 720x495x270 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 835x295x208 мм |
| Дисплей | прихований |
| Компресор | Toshiba (GMCC) |
| Максимальна довжина труб | 25 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 10 м |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 12000 |
| Рекомендована площа приміщення | 35 м² |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Продуктивність | |
| Видалення вологи | 1.2 л/год |
| Потужність в режимі охолодження | 3500 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 2800 Вт |
| Рівень шуму (зовнішній блок) | 55 |
| Рівень шуму (макс/мін) | 41/20 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 1168/1058 Вт |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Циркуляція повітря | 570 м³/год |
| Функції та можливості | |
| Режими та програми | охолодження, обігрів, осушення, вентиляція; автовибір режиму роботи; нічний режим; чергове опалення; самоочищення |
| Фільтри | тонкого очищення; каталітичний |
| Функції | інверторний компресор; таймер; авторестарт; самодіагностика; керування зі смартфона; I Feel (пульт з датчиком температури) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









