Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S07FTXF2-NG
- Код товару: 92198
- Модель: CH-S07FTXF2-NG
-
18 899 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S07FTXF2-NG
| Ефективність | |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | A |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | A |
| Макс. t для режиму охолодження | 48 °C |
| Мін. t для режиму обігрівання | -15 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | -15 °C |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 8 кг |
| Вага зовнішнього блока | 21 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 720x428x310 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 773x250x185 мм |
| Дисплей | прихований |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 7000 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 м² |
| Тип | спліт-система |
Опис
Енергоефективний багатофункціональний побутовий кондиціонер невеликої потужності у вигляді спліт-системи для настінного монтажу. Призначений для обслуговування житлових та офісних приміщень площею до 20 м ². Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023, є молодшою моделлю з лінійки кондиціонерів Cooper&Hunter Vital, які адаптовані для вітчизняних кліматичних умов, завдяки чому режим обігріву залишається ефективним навіть за значних негативних температур зовнішнього повітря (до -15 °C).
Від моделей сімейства Cooper&Hunter Vital попередніх років відрізняється наявністю штатно встановленого Wi-Fi-модуля для віддаленого керування та інтеграції кондиціонера Cooper&Hunter Vital CH-S07FTXF2-NG у систему розумного дому. Також варто відзначити високу енергоефективність роботи як у режимі охолодження, так і в режимі нагрівання. Застосування фреону R32 та покращеного інверторного компресора від компанії Daikin/Gree дозволяє пристрою забезпечувати підвищену точність регулювання заданої температури. Керований DC-двигун тангенціального вентилятора створює низький рівень шуму, що важливо при використанні в спальні. Для очищення повітря від пилу передбачено систему фільтрів 7-SKY та іонізатор Smart-iON Filter, що збагачує повітря негативно зарядженими аероіонами.















