Кондиціонер Ergo ACI 0955 SWН W
- Код товару: 94051
- Модель: ACI 0955 SWН W
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Ergo ACI 0955 SWН W
| Ефективність | |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | A+ |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | A++ |
| Коефіцієнт COP обігріву | 3.6 |
| Коефіцієнт EER охолодження | 3.3 |
| Макс. t для режиму охолодження | 50 °C |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 7.7 кг |
| Вага зовнішнього блока | 21 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 720x495x270 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 726x291x210 мм |
| Дисплей | прихований |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 9000 |
| Рекомендована площа приміщення | 26 м² |
| Тип | спліт-система |
Опис
— Авторестарт.
Автоматическое восстановление настроек кондиционера после отключения питания. Проще говоря, при возобновлении питания устройство с данной функцией продолжит работать в том же режиме, что и до перерыва с подачей энергии.
















