Кондиціонер Electrolux EXP26U339HW
- Код товару: 93648
- Модель: EXP26U339HW
-
21 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кондиціонер Electrolux EXP26U339HW
| Ефективність | |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | A++ |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | A |
| Коефіцієнт COP обігріву | 3.1 |
| Коефіцієнт EER охолодження | 2.6 |
| Макс. t для режиму охолодження | 32 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | 16 °C |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 32.5 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 472x705x383 мм |
| Дисплей | + |
| Колеса для переміщення | + |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Номінальна потужність BTU | 9000 |
| Рекомендована площа приміщення | 26 м² |
| Тип | мобільний |
| Тип монтажу | переносний |
| Продуктивність | |
| Видалення вологи | 1.2 л/год |
| Потужність в режимі охолодження | 2600 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 2300 Вт |
| Рівень шуму (макс/мін) | 64/- дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 1000/800 Вт |
| Тип холодоагенту | R290 |
| Функції та можливості | |
| Режими та програми | охолодження, обігрів, осушення, вентиляція; автовибір режиму роботи; нічний режим |
| Функції | таймер; самодіагностика; керування зі смартфона |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





