Кондиціонер Electrolux EXP26U339HW
- Код товару: 93648
- Модель: EXP26U339HW
-
21 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кондиціонер Electrolux EXP26U339HW
| Ефективність | |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | A++ |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | A |
| Коефіцієнт COP обігріву | 3.1 |
| Коефіцієнт EER охолодження | 2.6 |
| Макс. t для режиму охолодження | 32 °C |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 32.5 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 472x705x383 мм |
| Дисплей | + |
| Колеса для переміщення | + |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Номінальна потужність BTU | 9000 |
| Рекомендована площа приміщення | 26 м² |
| Тип | мобільний |
| Тип монтажу | переносний |
| Продуктивність | |
| Видалення вологи | 1.2 л/год |
Опис
— Таймер.
Функція, що дає змогу задавати час автоматичного відключення кондиціонера. Завдяки таймеру можна, наприклад, запустити кондиціонер перед відходом до сну і спокійно заснути, не переживаючи про відключення пристрою — він сам вимкнеться через заданий користувачем час. А в деяких моделях таймер є складовою нічного режиму (див. нижче).









