Кондиціонер Ardesto ARD-ACS09-IP
- Код товару: 93953
- Модель: ARD-ACS09-IP
-
17 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кондиціонер Ardesto ARD-ACS09-IP
| Ефективність | |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | A+ |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | A++ |
| Макс. t для режиму охолодження | 53 °C |
| Мін. t для режиму обігрівання | -25 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | -15 °C |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 6.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 19 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 459x712x276 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 698x190x255 мм |
| Дисплей | прихований |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 9000 |
| Рекомендована площа приміщення | 26 м² |
| Тип | спліт-система |
Опис
— Авторестарт.
Автоматическое восстановление настроек кондиционера после отключения питания. Проще говоря, при возобновлении питания устройство с данной функцией продолжит работать в том же режиме, что и до перерыва с подачей энергии.






















