Кондиціонер Ardesto ACM-24ERP-R32-WF-AG-S
- Код товару: 93950
- Модель: ACM-24ERP-R32-WF-AG-S
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Ardesto ACM-24ERP-R32-WF-AG-S
| Ефективність | |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | A+ |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | A++ |
| Макс. t для режиму охолодження | 50 °C |
| Мін. t для режиму обігрівання | -15 °C |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 13.6 кг |
| Вага зовнішнього блока | 43.9 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 955x673x342 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 1083x336x244 мм |
| Дисплей | + |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 24000 |
| Рекомендована площа приміщення | 70 м² |
| Тип | спліт-система |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 7000 Вт |
Опис
Завдяки вбудованому стабілізатору напруги, кондиціонер з ERP-інвертором може працювати на охолодження при 130 В.
— Таймер.
Функція, що дає змогу задавати час автоматичного відключення кондиціонера. Завдяки таймеру можна, наприклад, запустити кондиціонер перед відходом до сну і спокійно заснути, не переживаючи про відключення пристрою — він сам вимкнеться через заданий користувачем час. А в деяких моделях таймер є складовою нічного режиму (див. нижче).
— Інверторний компресор.
Наявність в кондиціонері компресор з інверторним управлінням потужністю. Моделі без інвертора мають лише два режими роботи — повна потужність і «вимк.»; а задана інтенсивність обігрівання/охолодження забезпечується за рахунок вмикання і вимикання компресора на певні проміжки часу. Зі свого боку, принцип інверторного управління полягає в плавній зміні потужності компресора, що дає змогу уникати постійних вмикань і вимикань. Такий формат роботи дає цілий ряд переваг: мінімальний знос, відсутність стрибків напруги і зайвого навантаження на мережу, а також комфортний (невисокий і стабільний) рівень шуму. Головний недолік інверторних моделей — досить висока вартість.






















