Кондиціонер Neoclima ArtVogue NS/NU-18AHVI 53 м²
- Код товару: 8715
- Модель: NS/NU-18AHVIwb
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Neoclima ArtVogue NS/NU-18AHVI 53 м²
| Інше | |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 1004x350x205 мм |
| Маркування виробника | 0101010801-100425369; 0101010801-100425370 |
| Комплектація | |
| Дисплей | прихований |
| Колір | сріблястий, чорний |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Компресор | Toshiba (GMCC) |
| Мін. t для режиму обігрівання | -20 °C |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Тип холодоагенту | R410А |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 5300 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 5600 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 53 м² |
| Рівень шуму (макс/мін) | 39/20 дБ |
| Функції та можливості | |
| Функції | інверторне управління; автовибір режиму роботи; таймер; нічний режим; авторестарт; самоочищення; самодіагностика; управління зі смартфона |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









