Комп'ютерні колонки Microlab FC-330
- Код товару: 43424
- Модель: FC-330
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Комп'ютерні колонки Microlab FC-330
| Інше | |
| Вага | 7.8 кг |
| Знімний кабель | звук |
| Маркування виробника | S0010228 |
| Матеріал колонок | MDF |
| Матеріал сабвуфера | MDF |
| Регулятор гучності | спереду |
| Розміри сабвуфера | 205x275x250 мм |
| Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ) | 110x132x195 мм |
| Комплектація | |
| Кількість колонок | комплект 2.1 |
| Кількість смуг | 2 |
| Колір | червоний, чорний |
| Технічні характеристики | |
| Сабвуфер | 24 Вт |
| Співвідношення сигнал/шум | 80 дБ |
| Сумарна потужність | 56 Вт |
| Фазоінвертор | + |
| Фронт | 16 Вт/канал |
| Частотний діапазон | 35 – 20000 Гц |
| Чутливість | 65 дБ |
| Функції та можливості | |
| Підключення | mini-Jack (3.5 мм); RCA |
| Функції | регулювання НЧ |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










