Комп'ютерні колонки Microlab FC-330
- Код товару: 43424
- Модель: FC-330
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Комп'ютерні колонки Microlab FC-330
| Інше | |
| Вага | 7.8 кг |
| Знімний кабель | звук |
| Маркування виробника | S0010228 |
| Матеріал колонок | MDF |
| Матеріал сабвуфера | MDF |
| Комплектація | |
| Кількість колонок | комплект 2.1 |
| Кількість смуг | 2 |
| Колір | червоний, чорний |
| Технічні характеристики | |
| Сабвуфер | 24 Вт |
| Співвідношення сигнал/шум | 80 дБ |
| Сумарна потужність | 56 Вт |
| Фазоінвертор | + |
| Фронт | 16 Вт/канал |
| Функції та можливості | |
| Підключення | mini-Jack (3.5 мм); RCA |
| Функції | регулювання НЧ |
| Гарантия | |
Опис
. Комплект 2.1 середнього цінового діапазону. Сумарна потужність становить 56 Вт, з них по 16 Вт на канал і 24 Вт на сабвуфер. Відтворений діапазон частот — 50-20000 Гц, при цьому для низьких частот передбачений окремий регулятор, а основні канали мають по 2 динаміка (по 1 на смугу). Чутливість — 65 дБ.
— Регулювання НЧ. Можливість окремо змінювати гучність звучання низьких частот. Аналогічно описаному вище регулюванню ВЧ, використовується для налаштування загального забарвлення звуку. При цьому досить багато моделей із цією функцією мають лише регулятор НЧ (без регулятора ВЧ). Але не варто плутати цю функцію з регулювання рівня сабвуфера. Уданому разі мається на увазі саме регулювання нижніх частот всієї системи.














