Комп'ютерні колонки Microlab M-223
- Код товару: 34667
- Модель: M-223
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Комп'ютерні колонки Microlab M-223
| Інше | |
| Вага | 3 кг |
| Знімний кабель | звук |
| Матеріал колонок | MDF |
| Матеріал сабвуфера | MDF |
| Регулятор гучності | спереду |
| Комплектація | |
| Кількість колонок | комплект 2.1 |
| Кількість смуг | 1 |
| Колір | чорний |
| Технічні характеристики | |
| Сабвуфер | 9 Вт |
| Співвідношення сигнал/шум | 70 дБ |
| Сумарна потужність | 17 Вт |
| Фазоінвертор | + |
| Фронт | 4 Вт/канал |
| Функції та можливості | |
| Підключення | mini-Jack (3.5 мм); RCA |
| Функції | регулювання ВЧ; регулювання НЧ |
| Гарантия | |
Опис
Акустична система формату 2.1 доступна і якісно звучить невеликої потужності для домашнього використання. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для виведення звуку з персонального комп'ютера, моноблока, ноутбука, неттопа, мультимедійної чи ігрової приставки. Може виконувати функцію акустики для телевізора. Складається з двох компактних колонок-сателітів та одного сабвуфера з фазоінвертором.
Крім підсилювача звукової частоти потужністю 17 Вт, сабвуфер акустичної системи Microlab M-223 обладнаний зручними поворотними регуляторами гучності та тембру, розташованими прямо на передній панелі. На відміну від більшості недорогих систем, корпус даної моделі виконаний не із пластику, а із щільного MDF, вага якого пригнічує акустичні резонанси, покращуючи звучання. Якісні динамічні випромінювачі сателітів діаметром 63,5 мм і потужністю 2х4 Вт, забезпечують чисте та давальне звучання. Сабвуфер із басовим динаміком діаметром 101,4 мм (9 Вт) створює глибокий та насичений низькочастотний звук. До джерела звуку підключається за допомогою стандартного аналогового роз'єму 3-pin minijack 3.5mm. Ця акустична система підійде для прослуховування будь-якого аудіоконтента і впорається із завданням акустичного оформлення комп'ютерних ігор.













