Акустична система Samsung SWA-9250S/UA
- Код товару: 93175
- Модель: SWA-9250S/UA
-
7 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Акустична система Samsung SWA-9250S/UA
| Інше | |
| Вага | 1.7 кг |
| Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ) | 15.2x10.5x10.9 см |
| Матеріал оздоблення | пластик |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Призначення | розширення акустичної системи |
| Розміщення | полична |
| Потужність / частота | |
| Сумарна номінальна потужність | 120 Вт |
| Тил | 60 Вт/канал |
| Технічні характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Кількість каналів | комплект 2.0 |
| Кількість смуг | 1 |
| Тип | активна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Тилові бездротові стовпчики для розширення можливостей саундбару.







