Аудіосистема Samsung MX-ST50F/UA
- Код товару: 93959
- Модель: MX-ST50F/UA
- 19 999 грн.
-
18 499 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Аудіосистема Samsung MX-ST50F/UA
| Відтворення | |
| Носії | USB-порт |
| Інтерфейси і можливості | |
| Інтерфейси | Bluetooth; скляні; AAC |
| Синхронізація колонок | TWS |
| Інше | |
| Автономне живлення | акумулятор |
| Вага | 11.9 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 665х329х301 мм |
| Ємність акумулятора | 18650 мАгод |
| пульт ДУ | + |
| Світлові ефекти | + |
| Сенсорне управління | + |
| Час роботи | 18 год |
| Комплектація | |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Колір | чорний |
| Призначення | для вечірок |
| Роз'єми | |
| Входи | RCA; mini-Jack (3.5 мм) |
| Технічні хар-ки | |
Опис
Потужна і мобільна чотирисмугова акустична підлогова система з оригінальним дизайном корпусу, інтегрованим bluetooth-модулем, двонаправленим звучанням, LED-підсвічуванням і відмінною автономністю, що забезпечується ємним вбудованим літій-іонним акумулятором. Також необхідно відзначити високу якість звучання, підтримку аудіофільського HD-кодеку Qualcomm aptX та ефективний захист від бризок води та дощу (сертифікація рівня IPX5).
Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2022 року, призначений для організації акустичного оформлення різних виїзних заходів, у тому числі веселих вечірок та інших розважальних івентів на відкритому повітрі. До основних переваг цієї моделі варто віднести вражаючу вихідну потужність, покращений ефект навколишнього звучання і яскраве динамічне підсвічування Full LED Party Lights, здатне створити атмосферу модного нічного клубу навіть на відкритих майданчиках.
Завдяки підтримці інтерфейсу Bluetooth, аудіосистема Samsung MX-ST50 може приймати якісний цифровий аудіосигнал із актуальних моделей смартфонів, планшетів або ноутбуків. Можливе одночасне підключення 2 пристроїв та швидке перемикання між ними одним дотиком. Енергії акумулятора вистачить на 15-18 годин звучання. Можна керувати гучністю колонки, підсвічуванням та іншими параметрами за допомогою програми Samsung Sound Tower.
Крім цього, можуть передбачатися й інші варіанти використання Bluetooth - наприклад, обмін файлами між вбудованою пам'яттю і тим самим смартфоном, або дистанційне керування через програму. Вони не є обов'язковими для сучасних аудіосистем, проте з розвитком технологій набувають все більшого поширення.

















