Клейовий пістолет Bosch GKP 200 CE Professional (0601950703)
- Код товару: 27480
- Модель: 0.601.950.703
-
8 556 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Клейовий пістолет Bosch GKP 200 CE Professional (0601950703)
| Комплектація | |
| Вага | 400 г |
| Джерело живлення | мережа |
| Діаметр стержня | 11 мм |
| Довжина мережевого шнура | 3.5 м |
| Довжина стрижня | 200 мм |
| Змінні сопла | + |
| Кейс | + |
| Кількість температурних режимів | 1 режим |
| Конструкція | Т-подібний |
| Макс. робоча температура | 200 °С |
| Макс. споживана потужність | 500 Вт |
| Маркування виробника | 0601950703 |
| Опорна підставка | + |
| Потужність підтримання температури | 30 Вт |
| Стрижнів в комплекті | 8 шт |
| Функції | індикатор підключення до мережі; знімний шнур живлення |
| Час нагріву | 4 хв |
| Швидкість подачі клею | 30 г/хв |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




