Електролобзик Bosch GST 8000 E Professional 060158H000
- Код товару: 27499
- Модель: 0.601.58H.000
-
4 572 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Електролобзик Bosch GST 8000 E Professional 060158H000
| Глибина пропилу | |
| Алюміній | 20 мм |
| Дерево | 80 мм |
| Сталь | 10 мм |
| Інше | |
| Вага | 2.5 кг |
| Джерело живлення | електромережа (230 В) |
| Комплектація | прогумована рукоятка; захисний щиток (скоба) |
| Комплектація | |
| Макс. частота | 3100 хід/хв |
| Мін. частота | 800 ходів/хв |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Тип | переносний |
| Ріжуче обладнання | |
| Величина ходу | 20 мм |
| Маятниковий хід | + |
| Нахил підошви | 45 ° |
| Рукоятка | D-подібна |
| Функції та можливості | |
| Функції | регулювання обертів; безключова заміна пилки; система здування тирси |
| Гарантия | |
Опис
Професійний мережевий електролобзик оснащений 710-ватним мотором. Має регулювання частоти ходів пилки (від 800 до 3100 ход/хв) і важіль налаштування маятника, що дозволяє підбирати оптимальні налаштування: від плавного пиляння до агресивного «вгризання» в матеріал, що розрізається. Глибина пиляння електролобзика Bosch GST 8000 E Professional при роботі по дереву складає 80 мм (по алюмінію - 20 мм, по сталі - 10 мм). Стружка та тирса, що з'являються при пилянні, здуваються з лінії різу в бік за допомогою спрямованого потоку повітря. Швидкозатискне кріплення SDS полегшує заміну пилок, оскільки дозволяє знімати та ставити пиляльні полотна, не використовуючи ключі (маленький шестигранний ключик, який додається до лобзика, призначений для фіксації кута нахилу підошви).






