Дриль-шурупокрут Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8000
- Код товару: 68792
- Модель: 0.601.9G8.000
-
3 828 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Дриль-шурупокрут Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8000
| Живлення | |
| Акумуляторна платформа | Bosch Professional 12 V |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 2 Агод |
| Комплектний акумулятор | 2 шт |
| Кріплення акумулятора | обойма |
| Комплектація | |
| Вага | 0.97 кг |
| Кількість обертів | 400хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Конструкція | пістолетна |
| Крутний момент | 30 Нм; з регулюванням; 20 ступенів |
| Патрон | |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Макс. ⌀ свердління дерева | 20 мм |
| Макс. ⌀ свердління металу | 10 мм |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Функції та можливості | |
| Комплектація | кейс (сумка); зарядний пристрій |
Опис
Ультракомпактна двошвидкісний дриль-шурупокрут пістолетною конструкції з акумуляторним живленням і зручним швидкозажимним патроном. Належить до моделей лінійки професійного ручного електроінструменту Bosch GSR зразка 2020 року. Відрізняється малою довжиною (169 мм), яка дозволяє виконувати монтажно-демонтажні та складальні роботи у місцях, куди звичайний ручний електроінструмент не пройде за габаритами.
Незважаючи на компактні розміри і малу вагу (0,97 кг з акумулятором), здатна розвивати максимальний крутний момент до 30 Нм. Завдяки продуктивному електродвигуна і планетарного редуктора, дриль-шурупокрут Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8000 може завертати/відвертати шурупи, саморізи та конфірмати значного діаметра. Ідеально підійде для вирішення задач складання корпусних меблів.
Перша швидкість (до 400 об/хв) призначена для роботи з кріпленнями і свердління великих отворів в твердих матеріалах, а на другій (до 1500 об/хв) зручно виконувати швидке свердління невеликих отворів. Практичний швидкозатискний патрон, розрахований на діаметр до 10 мм, дозволяє змінювати біти або свердла однією рукою. Для обмеження моменту затягування в м'яких матеріалах (гіпсокартон, полімери) є 20-ступінчаста муфта. Корпус інструмента виготовлений з удароміцного ABS-пластику. Комплектується двома акумуляторами GBA 12V (2 Агод), швидким зарядним пристроєм і пластиковим кейсом.















