Електролобзик Makita 4327
- Код товару: 25357
- Модель: 4327
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Електролобзик Makita 4327
| Глибина пропилу | |
| Алюміній | 10 мм |
| Дерево | 65 мм |
| Сталь | 6 мм |
| Інше | |
| Вага | 1.9 кг |
| Габарити | 217x77x197 мм |
| Джерело живлення | електромережа (230 В) |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Комплектація | прогумована рукоятка; захисний щиток (скоба) |
| Комплектація | |
| Макс. частота | 3100 хід/хв |
| Мін. частота | 500 ходів/хв |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Тип | переносний |
| Ріжуче обладнання | |
| Величина ходу | 18 мм |
| Нахил підошви | 45 ° |
| Рукоятка | D-подібна |
| Функції та можливості | |
Опис
— Підключення пилососа. Можливість підключення до електролобзика зовнішнього пилососа; для цього інструмент оснащується спеціальним патрубком. Роль такого пилососа аналогічна системі здування (див. вище): він насамперед призначений для очищення лінії розпилу від тирси та іншого сміття. Однак при цьому пилосос ще й додатково забезпечує чистоту: тирса не розлітається по приміщенню, а збирається в пилозбірник. Водночас є і недолік: інструмент стає більш громіздким і гірше підходить для складних робіт.














