Холодильник Whirlpool WHK2 6493 X5E
- Код товару: 93831
- Модель: WHK2 6493 X5E
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Холодильник Whirlpool WHK2 6493 X5E
| Інше | |
| Вага | 93 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 192х70х74.5 см |
| Клас енергоспоживання (new) | D |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Країна виробництва | Румунія |
| Маркування виробника | 859991726290 |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Споживання енергії в рік | 337 кВт*год |
| Управління | сенсорне зовнішнє |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна / холодильна камери |
| Загальний об'єм | 490 л |
| Інверторний компресор | + |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 2 |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 3 шт |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 150 л |
| Потужність заморожування | 7.8 кг/добу |
| Температура морозилки | -24 °C |
| Час збереження холоду | 18 год |
| Швидке заморожування | + |
| Функції та можливості | |
| Додатково | приховані ручки дверей |
| Функції | режим відпустки; керування зі смартфона (Wi-Fi); LED дисплей; індикатор закриття дверцят; перевішування дверей |
| Холодильне відділення | |
| LED освітлення | + |
| Автоматичне розморожування | + |
| Відсіки для зберігання | зона свіжості; зона вологості |
| Динамічне охолодження | + |
| Об'єм холодильної камери | 340 л |
| Полиць | 4 шт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










