Холодильник Whirlpool WHK2 6493 X5E
- Код товару: 93831
- Модель: WHK2 6493 X5E
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Холодильник Whirlpool WHK2 6493 X5E
| Інше | |
| Вага | 93 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 192х70х74.5 см |
| Клас енергоспоживання (new) | D |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Країна виробництва | Румунія |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна / холодильна камери |
| Загальний об'єм | 490 л |
| Інверторний компресор | + |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 3 шт |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 150 л |
| Потужність заморожування | 7.8 кг/добу |
| Температура морозилки | -24 °C |
Опис
— Дисплей.
Дисплеями можуть оснащуватися холодильники будь-якого рівня – від найпростіших до прогресивних. У будь-якому разі екран забезпечує додаткову зручність в управлінні: на нього може виводитися різна детальна інформація про роботу агрегата, а також інші корисні дані (наприклад, годинник). А ось конкретний тип екрану може бути різним.
— LED. Як правило, дуже прості – відображають один колір (максимум — два-три базових кольори) і обмежений набір символів (цифри, окремі букви і деякі спеціальні значки). Проте, такого обмеженого функціоналу досить навіть для досить прогресивних холодильників, а обходяться LED-екрани недорого.
— TFT. Це вже максимально функціональні екрани – на зразок тих, що використовуються в смартфонах, планшетах тощо. Вони здатні відображати величезну різноманітність інформації і навіть можуть робитися сенсорними. А деякі агрегати з TFT-дисплеями і взагалі являють собою не просто холодильники, а багатофункціональні компоненти «розумного дому». Однак і коштує подібна техніка відповідно.
— LED. Як правило, дуже прості – відображають один колір (максимум — два-три базових кольори) і обмежений набір символів (цифри, окремі букви і деякі спеціальні значки). Проте, такого обмеженого функціоналу досить навіть для досить прогресивних холодильників, а обходяться LED-екрани недорого.
— TFT. Це вже максимально функціональні екрани – на зразок тих, що використовуються в смартфонах, планшетах тощо. Вони здатні відображати величезну різноманітність інформації і навіть можуть робитися сенсорними. А деякі агрегати з TFT-дисплеями і взагалі являють собою не просто холодильники, а багатофункціональні компоненти «розумного дому». Однак і коштує подібна техніка відповідно.













