Холодильник Samsung RS57DG400EM9UA
- Код товару: 93183
- Модель: RS57DG400EM9UA
-
46 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Холодильник Samsung RS57DG400EM9UA
| Інше | |
| Вага | 91 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 178х91.2х65.4 см |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна / холодильна камери |
| Загальний об'єм | 583 л |
| Інверторний компресор | + |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | збоку |
| Об'єм морозильної камери | 208 л |
| Потужність заморожування | 14 кг/добу |
| Температура морозилки | -23 °C |
| Час збереження холоду | 6 год |
| Функції та можливості | |
Опис
Холодильник Side-by-side від компанії Samsung можна віднести до рішень просунутого цінового сегменту. Модель насамперед підходить для розміщення на просторій кухні, адже має ширину корпусу 91 см, а також здатна задовольнити потреби у зберіганні продуктів великих сімей — корисний об'єм сягає 564 літрів. У агрегаті реалізована система Full No Frost, яка разом з функцією All-Around Cooling відповідає за рівномірний розподіл холоду.
Плюс від користувачів не вимагається рутинне ручне розморожування. Холодильник Samsung RS57DG400EM9UA оснащено надійним інверторним компресором, на який діє 20 років гарантії. Ще одна фішка приладу — два варіанти управління: окрім сенсорної внутрішньої панелі є модуль Wi-Fi, який дозволяє віддалену взаємодію з агрегатом через інтернет — за допомогою фірмового застосунку SmartThings.
У застосунку можна активувати швидке охолодження, режим відпустки або AI Energy — економічну роботу, де алгоритми ШІ контролюють функціонування компресора. Компоновка 371-літрового холодильного відділення та 193-літрової морозилки ідентична — для організації зберігання передбачено по 5 відкритих полиць, одній висувній прозорій скриньці та п’яти дверним кишеням. Окремої згадки заслуговує наявність функції захисту від стрибків напруги Volt Control, індикації закриття дверцят, а також економічне енергоспоживання класу A++ з річним споживанням у 360 кВт*год.
— LED. Як правило, дуже прості – відображають один колір (максимум — два-три базових кольори) і обмежений набір символів (цифри, окремі букви і деякі спеціальні значки). Проте, такого обмеженого функціоналу досить навіть для досить прогресивних холодильників, а обходяться LED-екрани недорого.
— TFT. Це вже максимально функціональні екрани – на зразок тих, що використовуються в смартфонах, планшетах тощо. Вони здатні відображати величезну різноманітність інформації і навіть можуть робитися сенсорними. А деякі агрегати з TFT-дисплеями і взагалі являють собою не просто холодильники, а багатофункціональні компоненти «розумного дому». Однак і коштує подібна техніка відповідно.
Сравнение Холодильник Samsung RS57DG400EM9UA с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost












