Холодильник Samsung RB38T675EEL
- Код товару: 72087
- Модель: RB38T675EEL
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Холодильник Samsung RB38T675EEL
| Інше | |
| Вага | 71 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 203x59.5x65.8 см |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна / холодильна камери |
| Загальний об'єм | 385 л |
| Інверторний компресор | + |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | бежевий |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 3 шт |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 112 л |
| Потужність заморожування | 13 кг/добу |
| Температура морозилки | -23 °C |
Опис
Виконаний в бежевій гамі 2-камерний холодильник виробника Samsung — це прилад просунутого рівня. Модель отримала зручне зовнішнє сенсорне управління, що разом із наявністю двох контурів охолодження дозволяє регулювати температуру холодильної та морозильної камери окремо, причому навіть не відкриваючи дверцята. При висоті корпусу в 203 см холодильник Samsung RB38T675EEL має об'єм в 385 літрів, з яких 112 л — це корисний простір морозильної камери.
Тут у трьох запропонованих контейнерах за добу можна заморозити до 12 кг продуктів. А якщо станеться збій з електрикою, то до 18 годин не доведеться переживати про псування продуктів. У 273-літровому холодильному відділенні серед іншого є зони вологості Humidity Fresh + та свіжості Optimal Fresh + zero (здвоєна), а також практична винна полиця. Ще модель оснащена інверторним компресором, завдяки якому підвищується загальна надійність і довговічність агрегату, плюс він працює дійсно тихо (до 35 дБ) і економічно. Так, клас енергоспоживання відповідає високій оцінці A++: за рік експлуатації витрата не перевищить 270 кВт*год.
— LED. Як правило, дуже прості – відображають один колір (максимум — два-три базових кольори) і обмежений набір символів (цифри, окремі букви і деякі спеціальні значки). Проте, такого обмеженого функціоналу досить навіть для досить прогресивних холодильників, а обходяться LED-екрани недорого.
— TFT. Це вже максимально функціональні екрани – на зразок тих, що використовуються в смартфонах, планшетах тощо. Вони здатні відображати величезну різноманітність інформації і навіть можуть робитися сенсорними. А деякі агрегати з TFT-дисплеями і взагалі являють собою не просто холодильники, а багатофункціональні компоненти «розумного дому». Однак і коштує подібна техніка відповідно.
Сравнение Холодильник Samsung RB38T675EEL с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost






