Холодильник Samsung RB38C600ES9/UA
- Код товару: 93194
- Модель: RB38C600ES9/UA
-
28 499 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Холодильник Samsung RB38C600ES9/UA
| Інше | |
| Вага | 68 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 203х59.5х65.8 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна / холодильна камери |
| Загальний об'єм | 385 л |
| Інверторний компресор | + |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | сріблястий |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 3 шт |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 112 л |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Температура морозилки | -23 °C |
Опис
Сріблястий двокамерний холодильник виробництва Samsung — це місткий (корисний об'єм 385 літрів) пристрій, який можна віднести до середньобюджетних рішень. Модель характеризується рівномірним охолодженням, за що відповідають як фірмові функції, на кшталт All Around Cooling, так і система Full No Frost. Остання також не вимагає від користувачів процедури ручного розморожування приладу.
Холодильник Samsung RB38C600ES9/UA оснащений надійним інверторним компресором: на нього діє 20-річна гарантія. У 273-літровому холодильному відділенні окрім 5 відкритих полиць та 4 широких дверних кошиків (одна адаптована під висоту пляшок та високі упаковки молока) є бокс Humidity Fresh, який представляє собою зону вологості для овочів та фруктів. У морозилці на 112 літрів знаходяться три висувних контейнери, у яких за потреби можна заморозити за добу до 12 кг продуктів або ж автономно зберігати холод до 18 годин при аварійних відключеннях електроенергії.
Вбудовану сенсорну панель управління доповнює фірмова функція SmartThings, тобто можливість віддаленого доступу зі смартфона через Інтернет. З інших особливостей приладу варто виділити захист від перепадів напруги Volt Control, помірний шум під час роботи (до 37 дБ) та енергоефективність класу A+ (споживання 320 кВт*год на рік). Місткість, рівномірне охолодження, надійний інверторний компресор з 20-річною гарантією, система Full No Frost, яка не потребує розморожування, можливість віддаленого доступу SmartThings, захист від перепадів напруги Volt Control, помірний рівень шуму, енергоефективність класу A+.
— LED. Как правило, очень просты — отображают один цвет (максимум — два-три базовых цвета) и ограниченный набор символов (цифры, отдельные буквы и некоторые специальные значки). Тем не менее, такого ограниченного функционала достаточно даже для довольно продвинутых холодильников, а обходятся LED-экраны недорого.
— TFT. Это уже максимально функциональные экраны — наподобие тех, что используются в смартфонах, планшетах и т. п. Они способны отображать огромное разнообразие информации и даже могут делаться сенсорными. А некоторые агрегаты с TFT-дисплеями и вовсе представляют собой не просто холодильники, а многофункциональные компоненты «умного дома». Однако и стоит подобная техника соответственно.
Сравнение Холодильник Samsung RB38C600ES9/UA с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost










