Холодильник Indesit INKS 1401 S4U1
- Код товару: 93319
- Модель: INKS 1401 S4U1
-
18 199 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Холодильник Indesit INKS 1401 S4U1
| Інше | |
| Вага | 75 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 202.5х59.5х67 см |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST (+10...+38 °С) |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Комплектація | |
| Загальний об'єм | 386 л |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | сріблястий |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 3 шт |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 120 л |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Час збереження холоду | 24 год |
| Функції та можливості | |
Опис
Дебютант 2025 року від торгової марки Indesit — це середньобюджетний 2-камерний холодильник з нижнім розташуванням морозильної камери. Модель здатна зацікавити навіть великі сім'ї, адже її сумарний корисний об'єм досягає 386 літрів. При цьому висота корпусу складає 202 см, а ширина — цілком стандартні 59.5 см. Обидва відділення агрегату передбачають статичну систему охолодження, що серед іншого передбачає необхідність періодичного ручного розморожування.
Холодильник Indesit INKS 1401 S4U1 отримав 120-літрову морозильну камеру з трьома висувними боксами для організації зберігання продуктів і скромною продуктивністю заморожування на рівні 6 кг на добу. При відсутності електрики холод тут повинен зберігатися до 24 годин. У холодильному відділенні на 266 літрів розташовані 5 відкритих полиць, які виконані з надійного загартованого скла — повинні витримати серйозне навантаження (до 100 кг кожна). Ще тут є висувний ящик для овочів і четверо кошиків на всю ширину дверцят. Просте управління — поворотний перемикач для налаштування температури в холодильному відділенні, прихована дверна ручка, помірний рівень шуму (до 38 дБ) та енергоспоживання класу A++: за рік роботи прилад "намотає" на лічильнику 247 кВт*год.
Сравнение Холодильник Indesit INKS 1401 S4U1 с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost













