Холодильник Indesit INK25402S4U
- Код товару: 93324
- Модель: INK25402S4U
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Холодильник Indesit INK25402S4U
| Інше | |
| Вага | 76 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 202.5х59.5х67 см |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Країна виробництва | Румунія |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна / холодильна камери |
| Загальний об'єм | 362 л |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Компресорів | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 3 шт |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 109 л |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Час збереження холоду | 33 год |
Опис
Дебютант 2025 року в лінійці торгової марки Indesit — це двокамерний холодильник, який можна віднести до середньобюджетних рішень ринку. Модель при висоті корпусу в 202 см і стандартній ширині (60 см) має сумарний корисний обсяг в 362 літри, чого, як правило, достатньо навіть великим сім'ям. Холодильне відділення об'ємом 253 літри розташоване зверху, має 4 відкриті полиці, зроблені з міцного загартованого скла, а також два висувних бокси і 4 дверні корзини для дрібних предметів.
Холодильник Indesit INK 25402 S4U також має 109-літрову морозильну камеру, простір якої розділено між трьома висувними контейнерами: тут можна за добу заморозити до 6 кг продуктів. При цьому автономний період збереження холоду має досягати 33 годин. До сильних сторін приладу належить технологія Total NoFrost, тож інею не з'являється ні в холодильному відділенні, ні в морозильнику, а отже і ручне розморожування агрегату не потрібне. Ще варто виділити зручне сенсорне управління з можливістю активації режиму відпустки, функцій швидкого охолодження або заморожування. Рівень шуму не повинен перевищувати 40 дБ, а споживання енергії відповідає класу A++ з річним показником у 282 кВт*год.
— LED. Как правило, очень просты — отображают один цвет (максимум — два-три базовых цвета) и ограниченный набор символов (цифры, отдельные буквы и некоторые специальные значки). Тем не менее, такого ограниченного функционала достаточно даже для довольно продвинутых холодильников, а обходятся LED-экраны недорого.
— TFT. Это уже максимально функциональные экраны — наподобие тех, что используются в смартфонах, планшетах и т. п. Они способны отображать огромное разнообразие информации и даже могут делаться сенсорными. А некоторые агрегаты с TFT-дисплеями и вовсе представляют собой не просто холодильники, а многофункциональные компоненты «умного дома». Однако и стоит подобная техника соответственно.
Сравнение Холодильник Indesit INK25402S4U с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost







