Холодильник Hitachi R-V610PUC7 PWH
- Код товару: 88752
- Модель: R-V610PUC7PWH
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Холодильник Hitachi R-V610PUC7 PWH
| Інше | |
| Вага | 78 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 177x86x75 см |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кліматичний клас | SN (субнормальний) |
| Країна виробництва | Таїланд |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна / холодильна камери |
| Загальний об'єм | 510 л |
| Інверторний компресор | + |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | білий |
| Морозильне відділення | |
| Льодогенератор | внутрішній |
| Морозильна камера | зверху |
| Об'єм морозильної камери | 145 л |
| Потужність заморожування | 18 кг/добу |
| Функції та можливості | |
| Додатково | приховані ручки дверей |
| Холодильне відділення | |
Опис
— SN (субнормальний). Моделі для прохолодного помірного клімату, мають робочий діапазон від +10 °С до + 32 °С. Такий агрегат може стати в нагоді в слабо опалювальному приміщенні, де температура може падати нижче +16 °С — наприклад, на веранді приватного будинку, у гаражі тощо.
Сравнение Холодильник Hitachi R-V610PUC7 PWH с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost









