Пральна машина Hansa WHG814DD1W
- Код товару: 92142
- Модель: WHG814DD1W
-
16 399 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пральна машина Hansa WHG814DD1W
| Безпека | |
| Захист від дітей | + |
| Контроль дисбалансу | + |
| Контроль піноутворення | + |
| Загальні характеристики | |
| Вага | 60 кг |
| Відкриття дверцят | вліво |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.7x60x45.7 см |
| Дисплей | LED |
| Рівень шуму (віджимання) | 76 дБ |
| Класи ефективності | |
| Клас віджимання | B |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 65 л |
| Завантаження | 8 кг |
| Інверторний двигун | + |
| Колір | білий |
| Максимальна швидкість віджимання | 1400 об/хв |
Опис
Пральна машина 2024 року випуску від бренду Hansa - це рішення на стику початкового та середнього цінового сегмента із завантаженням до 8 кг білизни. Прилад відрізняється помірними габаритами, адже глибина корпусу становить 45.7 см. Модель оснащена інверторним мотором LogicDrive 3.0, який покликаний збільшити загальний робочий ресурс, знизити енергоспоживання (удостоєно високої оцінки A+++) та шумність.
Так, при віджиманні зі швидкістю 1400 об/хв пральна машина Hansa WHG814DD1W створює шум до 76 дБ. Користувачам запропоновано 15 програм, включаючи швидкий (15-хвилинний), делікатний та гігієнічний цикли. Також є профільні режими для пуховиків, спортивного одягу, постільної білизни. Додатковою перевагою виступає функція додавання пари SteamPower PRO, яка дозволяє ефективно усувати хвороботворний організм і забезпечувати ефективну дезінфекцію (рекомендована для дитячих речей та постільної, а як опція може бути додана до багатьох програм). З додаткових особливостей варто виділити краплеподібний барабан із безшовним виконанням (WaterDropShaped), наявність сервісної програми самоочищення, антибактеріального ущільнювача дверцят. Окремо відзначимо лаконічні органи управління з кнопкою Auto OneTouch, яка по суті в один натиск дозволяє запустити автоматичне прання, де всі робочі параметри задає сам пристрій.
Сравнение Пральна машина Hansa WHG814DD1W с другими моделями
- Пральна машина з баком для води
- Пральні машини із сушінням
- Пральна машина з функцією пари
- Пральні машини повітряно-бульбашкового типу
- Пральні машини з прямим приводом
- Пральна машина з інверторним двигуном
- Вузькі пральні машини
- Пральна машина на 6 кг
- Пральна машина на 7 кг
- Пральна машина до 12 кг
- Пральна машина до 4 кг
- Пральні машини чорного кольору
- Пральна машина до 40 см
- Пральна машина до 50 см
- Пральна машина до 60 см
- Пральні машини під раковину













