Холодильник Grunhelm TRF-S86M44-S
- Код товару: 94146
- Модель: TRF-S86M44-S
-
6 269 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Холодильник Grunhelm TRF-S86M44-S
| Інше | |
| Вага | 17 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 86.8х42.4х44.5 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кліматичний клас | N, ST (+16...+38 °С) |
| Країна виробництва | Китай |
| Комплектація | |
| Загальний об'єм | 86 л |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | сріблястий |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | зверху |
| Об'єм морозильної камери | 30 л |
| Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Функції та можливості | |
| Додатково | приховані ручки дверей |
| Холодильне відділення | |
| LED освітлення | + |
Опис
Компактний (розміри 86.8х42.4х44.5 см) холодильник торгової марки Grunhelm — це відносно недорогий агрегат з корисним об'ємом у 86 літрів. Модель підійде для розміщення на невеликих кухнях (може розташовуватися поруч з кухонною стільницею, але не підійде для розміщення під нею при її стандартній висоті), а також рекомендується для дач, готельних номерів сімейного типу, житла, яке здається подобово тощо.
Холодильник Grunhelm TRF-S86M44-S має двоє дверей і не найпоширенішу сьогодні компоновку — з верхнім розташуванням морозильної камери. Це 30-літрове відділення у вигляді одного відсіку без поділу на полиці з потужністю заморожування до 2 кг на добу. У холодильній камері на 56 літрів передбачено дві відкриті зони, висувний прозорий бокс (він же овочевий ящик) і пара дверних корзин.
Верхня об'єднана з лотком для яєць, а нижня дозволить розміщувати досить високі продукти, наприклад, тетрапаки з молоком або соком. Ще варто виділити наявність у холодильному відділенні світлодіодного освітлення, крапельної технології розморожування (автоматичного розморожування) і поворотного перемикача для регулювання температурного режиму. На компресор моделі діє розширена 10-річна гарантія від виробника, а на сам прилад гарантійні зобов'язання становлять 2 роки. Також відзначимо не найтихішу роботу (до 42 дБ) та енергоспоживання класу A.
Сравнение Холодильник Grunhelm TRF-S86M44-S с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost











