Витяжка ELEYUS Viola 750 60 BG
- Код товару: 86416
- Модель: Viola 750 60 BG
-
5 419 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Витяжка ELEYUS Viola 750 60 BG
| Інше | |
| Висота (макс.) | 87.5 см |
| Висота (мін.) | 69.5 см |
| Глибина | 53 см |
| Ширина | 59.6 см |
| Комплектація | |
| Колір | бежевий |
| Оформлення | купольна |
| Тип і монтаж | традиційна (пристінна) |
| Технічні параметри | |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Потужність | 220 Вт |
| Принцип роботи | відведення/рециркуляція |
| Продуктивність (мотор) | 750 м³/год |
| Фільтрація | |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Можливість установки активного фільтра | + |
| Функції та можливості | |
| Освітлення | галогенні лампи |
Опис
Потужна та елегантна кухонна витяжка купольного типу з пристінним кріпленням, класичною кнопковою панеллю керування, вбудованою підсвічуванням та електромотором середньої продуктивності. Насамперед звернемо увагу на те, що модель представлена на ринку відразу в кількох різних колірних рішеннях, що дозволяє максимально адаптувати витяжку під існуючий дизайн кухні. Пристрій позиціонується виробником як продукт середньої цінової категорії, призначений обслуговування приміщень значної площі (10-18 м²).
Ширина корпусу витяжки ELEYUS Viola 750 60 BG становить традиційні 60 см, завдяки чому ця модель може повноцінно відводити випари від обширного асортименту варильних поверхонь та кухонних плит відповідного розміру. Для керування продуктивністю всмоктування використовується простий та надійний механічний перемикач-слайдер. Першої швидкості достатньо для обслуговування однієї працюючої конфорки, а шум, що створюється при цьому, не стане серйозною перешкодою розмові або перегляду телевізора. Максимальної продуктивності достатньо для прискореного провітрювання всієї кухні. Передбачено можливість роботи у режимі рециркуляції. Система освітлення представлена парою галогенних ламп 35 Вт кожна. Монтується витяжка безпосередньо над плитою або варильною поверхнею на висоті не менше ніж 650 мм від електричних нагрівачів або не менше ніж 750 мм від газових конфорок.
Відеоогляди на Витяжка ELEYUS Viola 750 60 BG
Сравнение Витяжка ELEYUS Viola 750 60 BG с другими моделями
- Похилі витяжки для кухні
- Острівні витяжки для кухні
- Плоскі витяжки кухонні
- Витяжки Т-подібні
- Стельові витяжки
- Настінні витяжки
- Настільні витяжки
- Витяжки, що вбудовуються в шафу для кухні.
- Витяжки з вугільним фільтром
- Витяжки без повітроводу
- Витяжки на кухню 50 см
- Кухонні витяжки 60 см
- Кухонні витяжки завширшки 70 см
- Кухонні витяжки шириною 45 см
- Потужні витяжки для кухні
- Найтихіші витяжки на кухню
- Витяжки білі
- Витяжки бежеві
- Витяжки чорні













