Холодильник Grunhelm TRF-S86M44-S
- Код товару: 94146
- Модель: TRF-S86M44-S
-
6 269 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Холодильник Grunhelm TRF-S86M44-S
| Інше | |
| Вага | 17 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 86.8х42.4х44.5 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кліматичний клас | N, ST (+16...+38 °С) |
| Країна виробництва | Китай |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Комплектація | |
| Загальний об'єм | 86 л |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | сріблястий |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | зверху |
| Об'єм морозильної камери | 30 л |
| Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Функції та можливості | |
| Додатково | приховані ручки дверей |
| Холодильне відділення | |
| LED освітлення | + |
| Автоматичне розморожування | + |
| Об'єм холодильної камери | 56 л |
| Полиць | 2 шт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost







