Ігровий монітор TCL 27R83U
- Код товару: 93469
- Модель: 27R83U
-
24 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Ігровий монітор TCL 27R83U
| Інше | |
| Вага | 7.3 кг |
| Вага без підставки | 5.2 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 613x524x292 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхТ) | 613x359x73 мм |
| Зовнішній блок живлення | + |
| Настінне кріплення | VESA 100x100 мм |
| Підсвічування RGB | + |
| Приховані дроти у підставці | + |
| Тримач для навушників | + |
| Комплектація | |
| Діагональ | 27 " |
| Колір | чорний |
| Тип | ігровий монітор |
| Підключення | |
| USB A хаб | 2x2.0 |
| Передача відео | DisplayPort v 1.4; 2xHDMI 2.1; USB C (DisplayPort Alt Mode) |
| Передача потужності | + |
| Потужність PD | 90 Вт |
| Роз'єми (додатково) | вихід mini-Jack (3.5 мм) |
| Функції та можливості | |
| Вбудовані динаміки | + |
| Ігрові функції | приціл; таймер; відображення FPS; висвітлення темних ділянок |
| Потужність звуку | 2x3 Вт |
| Регулювання висоти | + |
| Функції та можливості | KVM-перемикач; PBP (Picture by Picture); AMD FreeSync Premium; NVIDIA G-Sync Compatible; сертификація Pantone |
| Функції та можливості | |
| Глибина кольору | 1.07 млрд кольорів (8 біт + FRC) |
| Колірне охоплення (Adobe RGB) | 97 % |
| Колірне охоплення (DCI P3) | 95 % |
| Колірне охоплення (sRGB) | 99 % |
| Підтримка HDR | DisplayHDR 1400 |
| Роздільна здатність | 3840x2160 (16:9) |
| Розмір пікселя | 0.16 мм |
| Сертифікат TÜV Rheinland | + |
| Статична контрастність | 4 000:1 |
| Тип матриці | Mini LED QLED |
| Час відгуку (GtG) | 1 мс |
| Частота кадрів | 160 Гц |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








