Монітор LG UltraFine 32UN880
- Код товару: 74120
- Модель: 32UN880-B
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Монітор LG UltraFine 32UN880
| Інше | |
| Вага | 10.3 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 714x640x41 мм |
| Настінне кріплення | VESA 100x100 мм |
| Приховане укладання дротів | + |
| Тонка рамка | + |
| Комплектація | |
| Діагональ | 32 " |
| Колір | чорний |
| Тип | монітор |
| Підключення | |
| Передача відео | DisplayPort v 1.4; HDMI 2 шт; v 2.0; USB type C (DisplayPort Alt Mode) |
| Передача потужності | + |
| Потужність зарядки | 60 Вт |
| Роз'єми (додатково) | вихід mini-Jack (3.5 мм) |
| Функції та можливості | |
| Глибина кольору | 8 біт + FRC |
| Колірне охоплення (DCI P3) | 95 % |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
Опис
Монітор, в першу чергу, призначений не для розваг, а для роботи — його можливості точно оцінять фахівці в області дизайну і графіки. 32-дюймовий IPS дисплей забезпечує виняткову якість зображення завдяки високій роздільній здатності 3840х2160, колірному охопленню DCI-P3 95% і підтримці технології розширеного динамічного діапазону HDR10. Так як це модель не для ігор, час відгуку становить 5 мс, а частота оновлення — 60 Гц.
Зате є два стереодинаміки потужністю по 5 Вт і Flicker Free для усунення зайвого мерехтіння екрану і зниження навантаження на очі під час тривалої роботи. Але головною гордістю LG UltraFine 32un880 є зручна підставка Ergo, яка стане мрією офісного співробітника або фрілансера. Її можна регулювати, як душі завгодно: міняти висоту і нахил, висувати, повертати монітор і навіть крутити його в різні боки.
В результаті ви зможете створити ідеальне робоче місце і поліпшити свою поставу. Крім того, конструкція займає мало місця на столі і спрощує установку, а рішення Ergo USB-C One Cable забезпечує швидку передачу даних і подачу живлення іншим гаджетам за допомогою всього одного кабелю. До речі, в наявності роз'єм USB-C з технологією швидкої зарядки Power Delivery - її потужність становить 60 Вт.



















