Ігровий монітор TCL 24G54
- Код товару: 93471
- Модель: 24G54
-
5 699 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Ігровий монітор TCL 24G54
| Інше | |
| Вага | 2.96 кг |
| Вага без підставки | 2.57 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 539x436x182 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхТ) | 539x321x60 мм |
| Зовнішній блок живлення | + |
| Комплектація | |
| Діагональ | 23.8 " |
| Колір | білий |
| Тип | ігровий монітор |
| Підключення | |
| Передача відео | VGA; 1xHDMI 1.4 |
| Роз'єми (додатково) | вихід mini-Jack (3.5 мм) |
| Функції та можливості | |
| Функції та можливості | Flicker-Free |
| Функції та можливості | |
| Глибина кольору | 16.7 млн кольорів (6 біт + FRC) |
| Динамічна контрастність | 4 500 000:1 |
| Колірне охоплення (DCI P3) | 92 % |
| Колірне охоплення (sRGB) | 99 % |
Опис
Модель 24G54 — VA матриця 100 Гц, модель 25G54 — IPS матриця 144 Гц.












