Принтер Epson L1800
- Код товару: 26763
- Модель: C11CD82402
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Принтер Epson L1800
| Апаратна частина | |
| Щільність паперу (макс) | 300 г/м² |
| Щільність паперу (мін) | 64 г/м² |
| Витратні матеріали | |
| Вбудована СБПЧ | + |
| Ресурс кольорового картриджа | 1800 стр |
| Ресурс ч/б картриджа | 1800 стр |
| Тип чорнила | водорозчинні |
| Друк | |
| Кольоровий друк | 15 стр для формату A4 / |
| Макс. роздільна здатність | 5760х1440 dpi |
| Фотодрук | 191 с для формату A3 / |
| Ч/б друк | 15 стр для формату A4 / |
| Інше | |
| Вага | 12.5 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 705x322x215 мм |
| Лоток подачі | 100 аркушів |
| Маркування виробника | C11CD82402 |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Комплектація | |
Опис
Досить унікальна і при цьому вельми продуктивна модель — широкоформатний принтер, який використовує СБПЧ. Друкована техніка може працювати з папером форматів А4/А3+. Серед іншого виріб відрізняється можливістю друку у високій роздільній здатності — максимальна роздільна здатність досягає чудові 5760х1440 dpi. При цьому принтер автоматично розпізнає щільність паперу в діапазоні 64-300 г/м2.
СБПЧ представлена 6-кольоровим градієнтом, завдяки чому пристрій може максимально точно передавати всі відтінки оригіналу. При цьому Epson L1800 може похвалитися високою економічністю друку, адже ємності СБПЧ можна легко заправляти оригінальним барвним пігментом — об'єм кожної ємності становить 70 мл, а заводський заправки вистачає на друк 1500 фотографій розміром 10х15 див.
Виробник передбачив блокування знімного блока СБПЧ, що дозволяє безпечно транспортувати друкарську техніку, не побоюючись, що чорнило в самий невідповідний момент проллються. Загалом же цей принтер може послужити хорошим вибором як для домашнього використання, так і для роботи у складі невеликого офісу. Завдяки можливості широкоформатного друку модель може виявитися незамінною для фотоательє і дизайнерських студій, які потребують економічною та якісною друку на папері А3+. Наостанок зазначимо, що пристрій має непоганий «скорострільністю»: швидкість друку формату А4 досягає 15 стор/хв, а на папері А3 принтер друкує на швидкості 191 с/стор.








