Духова шафа Indesit IFW 6834 IX
- Код товару: 9908
- Модель: IFW6834IX
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Духова шафа Indesit IFW 6834 IX
| Головне | |
| Об'єм | 71 л |
| Органи управління | утоплювані з сенсорами |
| Температура готування | 60 – 250 °C |
| Тип | електрична |
| Додатково | |
| Кількість стекол дверцяти | 2 |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 60x60x55 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Маркування виробника | F102743 |
| Потужність підключення | 2.75 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 600x560x555 мм |
| Комплектація | |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Функції та можливості | |
| Кількість режимів | 8 шт |
| Режими готування | гриль; конвекція |
| Функції | термостат; таймер; автоматичне відключення |
| Гарантия | |
Опис
Доступна вбудована електрична духова шафа значного об'єму (71 л) з надійним електромеханічним управлінням і елегантним зовнішнім дизайном фасаду, виконаного зі скла і якісної нержавіючої сталі. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на активне побутове використання. Ефективна система примусової конвекції швидко розподіляє тепло по всьому об'єму камери, забезпечуючи ідеальну рівномірність приготування.
Це особливо зручно, коли потрібно нагодувати велику кількість гостей і приготування страв йде одночасно на декількох рівнях. Підтримує 8 основних режимів приготування і функцію таймера. Інфрачервоний гриль дозволяють швидко отримувати ароматну хрустку скоринку на м'ясі або рибі. Внутрішня поверхня духової шафи Indesit IFW 6834 IX захищена довговічною термостійкою емаллю, яка легко очищається від забруднень. Дверцята з подвійним склінням робить процес готування максимально безпечним, а внутрішнє скло можна легко демонтувати для очищення. Сучасна система тангенціального охолодження забезпечує примусову циркуляцію холодного повітря навколо корпусу духовки, не дозволяючи їй перегріватися (працює після припинення активного нагріву, поки камера повністю не охолоне).
Відеоогляди на Духова шафа Indesit IFW 6834 IX
Сравнение Духова шафа Indesit IFW 6834 IX с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними








