Духова шафа Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS
- Код товару: 58848
- Модель: W9OM24S1PBSS
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Духова шафа Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS
| Головне | |
| Об'єм | 73 л |
| Органи управління | сенсори |
| Температура готування | до 250 °C |
| Тип | електрична |
| Додатково | |
| автодоводчик дверцят | + |
| Кількість стекол дверцяти | 3 |
| Напрямні дек | телескопічні на одному рівні |
| Очищення внутрішніх стінок | піролітичне |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5x59.5x56.4 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Маркування виробника | 859991569260 |
| Потужність підключення | 3.65 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 600x560x550 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Функції та можливості | |
| Кількість режимів | 8 шт |
Опис
Вбудована духовка, удостоєна престижної дизайнерської нагороди Red Dot Award, в модельному ряду Whirlpool належить до прогресивних рішень. Модель оснащена TFT-дисплеєм і сенсорним управлінням SmartDisplay, що покликане додати зручності і наочності процесу взаємодії з приладом. Додатково завдяки Wi-Fi-модулю можна керувати роботою духовки віддалено, використовуючи мобільний додаток 6th Sense Live.
Духова шафа Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS вміщує 72 л і підтримує 8 основних режимів приготування, а також має додаткові функції, включаючи підігрів, тривале томління, випічка заморожених продуктів. Крім того, користувач може створити свою програму, виключивши необхідність постійного введення параметрів для приготування улюблених страв. Додатковою фішкою моделі виступає ефективне піролітичне очищення робочої камери. З інших особливостей варто виділити наявність автодоводчика дверці SoftClosing, телескопічні напрямні на одному рівні, функції захисту від дітей, а також еокномна витрата електрики (клас A+).
Відеоогляди на Духова шафа Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS
Сравнение Духова шафа Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними












