Духова шафа Teka HLC 847 SC
- Код товару: 80122
- Модель: HLC 847 S
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Духова шафа Teka HLC 847 SC
| Головне | |
| Об'єм | 40 л |
| Органи управління | поворотні з сенсорами |
| Температура готування | до 270 °C |
| Тип | електрична |
| Додатково | |
| автодоводчик дверцят | + |
| Кількість стекол дверцяти | 3 |
| Напрямні дек | телескопічні |
| Очищення внутрішніх стінок | очищення парою |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 46x60x56 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Потужність підключення | 3.4 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 450x560x580 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Функції та можливості | |
| Автоматичних програм | 20 шт |
| Кількість режимів | 15 шт |
| Режими готування | приготування на парі; гриль; конвекція; термощуп |
| Функції | термостат; таймер; автоматичне відключення; TFT дисплей; захист від дітей |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними





