Духова шафа Samsung NV7B4245VAK
- Код товару: 92847
- Модель: NV7B4245VAK
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Духова шафа Samsung NV7B4245VAK
| Головне | |
| Об'єм | 76 л |
| Органи управління | сенсори |
| Подвійна камера | + |
| Температура готування | 30 – 250 °C |
| Тип | електрична духова шафа |
| Додатково | |
| автодоводчик дверцят | + |
| Кількість стекол дверцяти | 2 |
| Напрямні дек | телескопічні на одному рівні |
| Очищення внутрішніх стінок | каталітична (задня стінка); очищення парою |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.6x59.5x55 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Потужність підключення | 3.65 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 590x560x550 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Функції та можливості | |
| Автоматичних програм | 40 шт |
Опис
Духова шафа виробництва Samsung — це середньобюджетний прилад, який представляє фірмову лінійку Dual Cook. Завдяки двом конвекційним вентиляторам і спеціальному роздільнику тут можна перетворити одну робочу камеру на дві, щоб одночасно готувати два різні страви або задіяти лише одну половину духовки — для зниження енергоспоживання (за замовчуванням клас енергоефективності має оцінку A+).
Ще модель примітна підтримкою технології SmartThings Cooking, що фактично означає можливість дистанційного керування за допомогою однойменного застосунку на смартфоні. Звичний спосіб взаємодії зводиться до використання сенсорної панелі з екраном. Духова шафа Samsung Dual Cook NV7B4245VAK підтримує приготування на парі (Natural Steam + комплектне поглиблене деко, яке дозволяє імітувати роботу пароварки).
Загалом користувачам запропоновані різні комбінації звичних нагрівальних елементів (включаючи конвекцію, гриль тощо), а серед спеціалізованих циклів окремої згадки заслуговує низькотемпературне приготування Air Sous Vide. Автоматизувати приготування 40 популярних страв дозволяє підтримка автопрограм (плюс ще 10 рецептів призначені для режиму Dual Cook). Після експлуатації спростити процес догляду покликані каталітичне покриття на задній стінці 76-літрової робочої камери, а також функція парового очищення. Окремо виділимо наявність доводчика дверцят і телескопічних напрямних на одному рівні духовки.
Сравнение Духова шафа Samsung NV7B4245VAK с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними

















