Духова шафа Kaiser EG 6375 Sp
- Код товару: 17098
- Модель: EG 6375 SP
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Духова шафа Kaiser EG 6375 Sp
| Головне | |
| Об'єм | 67 л |
| Органи управління | поворотні з сенсорами |
| Температура готування | 50 – 250 °C |
| Тип | газова |
| Додатково | |
| Кількість стекол дверцяти | 2 |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Очищення внутрішніх стінок | каталітичне |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 60х60х57 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 567х558х543 мм |
| Комплектація | |
| Колір | коричневий |
| Функції та можливості | |
| Режими готування | електричний гриль |
| Функції | газ-контроль; автопідпал; термостат; таймер |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними






