Духова шафа Gorenje BOS 737 E13 X
- Код товару: 70061
- Модель: BOS 737 E13X
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Духова шафа Gorenje BOS 737 E13 X
| Головне | |
| Об'єм | 71 л |
| Органи управління | утоплювані з сенсорами |
| Температура готування | 50 – 275 °C |
| Тип | електрична |
| Додатково | |
| автодоводчик дверцят | + |
| Кількість стекол дверцяти | 2 |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Очищення внутрішніх стінок | каталітичне; очищення парою |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5x59.7x54.7 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробництва | Словенія |
| Потужність підключення | 3.3 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 583x564x550 мм |
| Комплектація | |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Функції та можливості | |
| Кількість режимів | 10 шт |
Опис
Недорога електрична духовка з серії Gorenje Essential стане надійною "робочою конячкою" на кухні. Вона має робочий об'єм 71 л і розігрівається максимум до 275 градусів, що дозволяє експериментувати з рецептами і готувати різноманітні страви — навіть на декількох рівнях одночасно. А про безпеку подбають динамічна система охолодження DC + і дверцята з двома стеклами і термослоєм-розігріваючись всередині, корпус духовки залишається холодним і безпечним, що особливо актуально для сімей з маленькими дітьми і домашніми тваринами.
Також виробник подбав про те, щоб техніка завжди залишалася в чистоті. Для цього Gorenje BOS 737 E13 x використовує каталітичну кришку на задній стінці, вбирає краплі олії і жиру, і спеціальний режим AquaClean — очищення за допомогою пари, який розм'якшує засохлі забруднення. А склопакет на внутрішній стороні дверцят знімний, тому його набагато легше очищати. До речі, сама дверцята завдяки шарніру GentleClose плавно відкривається і закривається — без пошкоджень і гучних звуків. Нарешті, модель оснащена утоплюваними перемикачами з сенсорами і невеликим дисплеєм з інформацією про температуру і час готування, а також різними режимами, в числі яких гриль, конвекція, приготування з парою і розморожування продуктів.
Сравнение Духова шафа Gorenje BOS 737 E13 X с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними










