Духова шафа VENTOLUX BARI 3 MT BK
- Код товару: 82527
- Модель: BARI 3 MT (BK)
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Духова шафа VENTOLUX BARI 3 MT BK
| Головне | |
| Об'єм | 75 л |
| Органи управління | поворотні |
| Температура готування | 50 – 250 °C |
| Тип | електрична |
| Додатково | |
| Кількість стекол дверцяти | 2 |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 57.5x59.5x57 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Потужність підключення | 2.28 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 580x600x550 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Функції та можливості | |
| Кількість режимів | 3 шт |
| Функції | термостат |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Проста і порівняно недорога електрична духова шафа з виключно класичним набором функцій і можливостей. Модель використовує лише три програми нагріву: верхній нагрівач, нижній нагрівач, комбінація верхнього та нижнього нагріву. Відсутність конвекції робить духовку більш тихою у повсякденній експлуатації, водночас зростає надійність та довговічність кухонної техніки. Модель гармонійно увіллється в кухонний інтер'єр.
Духова шафа VENTOLUX BARI 3 MT BK, що вбудовується, має стильний декор. Дверна стулка виконана чорним загартованим склом SCHOTT. Фасадна пластина панелі керування представлена металом із чорним емальованим покриттям. Робота печі налаштовується за допомогою кількох поворотних ручок. Температура нагрівання має діапазон налаштувань 50-250 °C. Покриття жаровні: емаль легкої очистки. У робочій камері є чотири полиці.
Напрямні мають хромоване покриття. Жарівня легко вміщує як класичний лист, так і грати для гриля. Пристрій здійснює термообробку в прискореному темпі, оскільки потужність цієї моделі досягає 2280 Вт. Духова шафа відмінно справляється із запіканням будь-яких продуктів, від борошняних виробів та овочів до м'яса та риби. Модель призначена для встановлення у стандартний гарнітур шириною 60 см.
Сравнение Духова шафа VENTOLUX BARI 3 MT BK с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними














