Духова шафа Electrolux SteamBake EOD 6C77 WZ
- Код товару: 89731
- Модель: EOD6C77WZ
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Духова шафа Electrolux SteamBake EOD 6C77 WZ
| Головне | |
| Об'єм | 72 л |
| Органи управління | утоплювані з сенсорами |
| Температура готування | 30 – 300 °C |
| Тип | електрична |
| Додатково | |
| Кількість стекол дверцяти | 3 |
| Напрямні дек | телескопічні на одному рівні |
| Очищення внутрішніх стінок | каталітичне |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.4x59.5x56.9 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Маркування виробника | 949 499 559 |
| Потужність підключення | 3.48 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 590x560x550 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Функції та можливості | |
| Автоматичних програм | 45 шт |
| Кількість режимів | 9 шт |
Опис
Дебютувала в продажу в 2021 році вбудовану духовку виробництва Electrolux можна віднести до просунутих рішень. 72-літрова модель передбачає різні можливості управління. Крім поворотних перемикачів з дисплеєм тут є Wi-Fi модуль, так що після підключення до Інтернету і налаштувань приладом можна управляти дистанційно (зі смартфона з додатком MyElectrolux Kitchen). Духова шафа Electrolux SteamBake EOD 6c77wz відноситься до лінійки SteamBake, тому однією з головних його особливостей є можливість приготування на парі.
Всього користувача чекає 9 робочих режимів, включаючи комбінації різних видів нагріву (конвекція, гриль і т.д.) і спеціальні функції, на зразок піци або розморожування. До додаткових переваг варто віднести розширений до 300 °C Температурний діапазон і наявність 45 автоматичних програм: для готування цих страв досить просто вказати вагу продуктів, розміщених в духовці, а все інше зробить автоматика приладу. Серед бонусів оснащення моделі слід виділити телескопічні напрямні на одному рівні, 3-шарове скління (температура фронту не повинна бути вище 35 градусів), каталітичне покриття на внутрішніх стінках.
Сравнение Духова шафа Electrolux SteamBake EOD 6C77 WZ с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними













