Духова шафа Bosch HRG232EB3
- Код товару: 94184
- Модель: HRG232EB3
-
34 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Духова шафа Bosch HRG232EB3
| Головне | |
| Об'єм | 71 л |
| Органи управління | сенсори |
| Температура готування | 30 – 275 °C |
| Тип | електрична духова шафа |
| Додатково | |
| автодоводчик дверцят | + |
| Кількість стекол дверцяти | 2 |
| Напрямні дек | телескопічні на одному рівні |
| Очищення внутрішніх стінок | каталітична (задня стінка); очищення парою |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5x59.4x54.8 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Потужність підключення | 3.6 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 600x560x550 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Функції та можливості | |
| Автоматичних програм | 15 шт |
| Кількість режимів | 8 шт. |
| Режими готування | вбудована пароварка; гриль; конвекція з нагрівачем; піца; аерогриль; розморожування |
| Функції | термостат; таймер; автоматичне відключення; захист від дітей |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними












