Дриль Bosch GBM 10 RE Professional 0601473600
- Код товару: 27502
- Модель: 0.601.473.600
-
4 488 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Дриль Bosch GBM 10 RE Professional 0601473600
| Живлення | |
| Джерело живлення | електромережа (230 В) |
| Комплектація | |
| Вага | 1.7 кг |
| Кількість обертів | 2600 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Конструкція | пістолетна |
| Крутний момент | 20 Нм |
| Реверс | повзунковий |
| Редуктор | 1-швидкісний |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Тип пристрою | дриль |
| Патрон | |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Макс. ⌀ свердління дерева | 25 мм |
| Макс. ⌀ свердління металу | 10 мм |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Функції та можливості | |
| Функції | блокування кнопки ввімкнення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





