Дриль-шурупокрут Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9000
- Код товару: 83792
- Модель: 0.601.9G9.000
-
5 500 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Дриль-шурупокрут Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9000
| Живлення | |
| Акумуляторна платформа | Bosch Professional 12 V |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 2 Агод |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Комплектний акумулятор | 2 шт |
| Кріплення акумулятора | обойма |
| Модель акумулятора | GBA 12V 2.0Ah |
| Напруга батареї | 12 В |
| Сумісні акумулятори | GBA 12 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Час зарядки | 35 хв |
| Комплектація | |
| Вага | 0.9 кг |
| Кількість обертів | 400хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Конструкція | пістолетна |
| Крутний момент | 30 Нм; з регулюванням; 20 ступенів |
| Реверс | повзунковий |
| Редуктор | 2-швидкісний |
| Тип пристрою | дриль-шурупокрут |
| Патрон | |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Макс. ⌀ свердління дерева | 20 мм |
| Макс. ⌀ свердління металу | 10 мм |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Функції та можливості | |
| Комплектація | кейс (сумка); зарядний пристрій GAL 12V-40 |
| Функції | гальмо двигуна; електронний захист двигуна; безщітковий двигун; підсвічування |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






