Дриль-шурупокрут Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9000
- Код товару: 83792
- Модель: 0.601.9G9.000
-
5 500 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Дриль-шурупокрут Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9000
| Живлення | |
| Акумуляторна платформа | Bosch Professional 12 V |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 2 Агод |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Комплектний акумулятор | 2 шт |
| Комплектація | |
| Вага | 0.9 кг |
| Кількість обертів | 400хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Конструкція | пістолетна |
| Крутний момент | 30 Нм; з регулюванням; 20 ступенів |
| Патрон | |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Макс. ⌀ свердління дерева | 20 мм |
| Макс. ⌀ свердління металу | 10 мм |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Функції та можливості | |
| Комплектація | кейс (сумка); зарядний пристрій GAL 12V-40 |
Опис
Вражаюче компактний шупуповерт з двошвидкісним необслуговуваним безщітковим електродвигуном, зручним швидкозажимним патроном, LED-підсвічуванням і акумуляторним живленням. Завдяки невеликим габаритним розмірам (довжина 160 мм) і скромній вазі (720 г без батареї, 900 г з акумулятором) прекрасно підходить для виконання робіт над головою і у важкодоступних або слабоосвещенних місцях.
Незважаючи на скромні розміри, демонструє значну потужність і гідний рівень максимального крутного моменту (до 30 Нм). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії зразка 2019 року, призначений для виконання монтажно-демонтажних і складальних операцій. Прекрасно підійде для швидкої зборки корпусних меблів. Буде корисний у будівельній справі і оздоблювальних роботах. На першій швидкості (до 420 об/хв) шурупокрут Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9000 здатний швидко відвертати і загортати шурупи, саморізи, гвинти і конфірмати значного діаметра і довжини.
На другій швидкості (до 1600 об/хв) інструмент дозволяє енергійно свердлити отвори в дереві, полімери, кераміку, сплави кольорових металів і сталі. Завдяки швидкозатискний патрону оснащення можна легко замінити однією рукою. Передбачено 20-ступінчасте обмеження моменту затягування, електронне регулювання швидкості обертання і індикатор рівня заряду. Комплектується кейсом, двома батареями GBA 12V (2,0 Агод) і швидким зарядним пристроєм GAL 12V-40.










