Бойлер Tiki Comfort U 200 V9
- Код товару: 93528
- Модель: Comfort U 200 V9
-
23 399 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Бойлер Tiki Comfort U 200 V9
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 151.7x50x50.7 см |
| Гарантія на бак | 7 років |
| Органи керування | збоку |
| Підключення труб | залежить від встановлення |
| Управління | механічне |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | електромережа |
| Об'єм бака | 200 л |
| Розміщення | універсальний (підвісний) |
| Тип | накопичувальний |
| Форма корпуса | циліндричний |
| Технічні хар-ки | |
| Внутрішнє покриття бака | емаль |
| Джерело живлення | 230 В (1 фаза) |
| Магнієвий анод | + |
| Максимальна тем-ра води | 75 °C |
| Нагрівальних елементів | 2 |
| Подача води | під напором |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | «сухий» ТЕН |
| Час нагріву | 392 хв |
| Функції та можливості | |
| Безпека | захист від перегріву; захист від завеликого тиску |
| Функції | терморегулятор |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







