Бойлер Gorenje OGB 150 SMV9
- Код товару: 16225
- Модель: OGB 150 SM V9
-
24 299 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Бойлер Gorenje OGB 150 SMV9
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 134.5x50x51.2 см |
| Органи керування | спереду |
| Підключення труб | знизу |
| Управління | електронне |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | електромережа |
| Об'єм бака | 150 л |
| Розміщення | вертикальний |
| Тип | накопичувальний |
| Форма корпуса | прямокутний |
| Технічні хар-ки | |
| Внутрішнє покриття бака | емаль |
| Джерело живлення | 230 В (1 фаза) |
| Магнієвий анод | + |
| Максимальна тем-ра води | 75 °C |
| Нагрівальних елементів | 2 |
| Функції та можливості | |
| Безпека | захист від перегріву; захист від завеликого тиску; антілегіонелла |
Опис
Потужний та практичний електричний накопичувальний SMART-водонагрівач об'ємом великого об'єму (150 л) з парою «сухих» ТЕНів, електронною системою управління та інформативним LED-дисплеєм, на якому відображається фактична кількість гарячої води, що залишилася в баку. Позиціонується як товар верхньої цінової категорії. Призначений для створення основних/резервних систем гарячого водопостачання у міських квартирах чи котеджах.
Розрахований на вертикальний настінний монтаж та експлуатацію під робочим тиском до 9 бар. Орієнтований на вимогливих користувачів, які обирають довговічну та енергоефективну побутову техніку від перевірених європейських брендів. Завдяки високій ємності може повноцінно обслуговувати побутові потреби сім'ї чисельністю 3-5 осіб. Від більш доступних моделей водонагрівач Gorenje OGB 150 SMV9 відрізняється підтримкою інтелектуального режиму EcoSmart, завдяки якому система керування вивчає звички користувачів і готує необхідну кількість води саме в час, коли це необхідно. Великий внутрішній бак, виготовлений із холоднокатаної сталі, захищений шаром склокерамічної емалі та магнієвим анодом. Передбачено захист від перегріву, замерзання (актуально при встановленні на дачі), є зворотний та запобіжний клапани. Якщо вода протягом 14 днів не нагрівається вище 65 °C, водонагрівач автоматично прогріває весь об'єм знищуючи бактерії.









